Sot është një ditë e rëndësishme për të gjithë shqiptarët por për modelen Oriola Marashi është akoma më e veçantë.

Sot feston ditëlindjen motra e saj, Xhulia Marashi dhe nuk ka munguar një urim nga modelja. Ato kanë pozuar së bashku, ku kanë vënë në pah detajet që lidhen me festën e Flamurit.

Motrat shfaqen të veshura me dy fustane pas trupi, Oriola me të kuqe ndërsa Xhulja me një fustan të zi.

“Pyes veten nese te gjithe do te mund te kishin nje moter si ti do ishte gjeja me e madhe qe mund ti kishte ndodhur ndonjehere , Gezuar ditelindjen motra , jemi kuq e zi pergjithmone”, shkruan Oriola.

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *