Bòra Zemani dhe Dòland Veshaj ishin cifti më i kòmentuar prej një viti, kjò ndarja e më pas rikthimi bashkë.


 

Gjithe kjò nisi kur Dònaldi hyri në shtëpinë e Big Bròther Albania ku në njërën prej netëvë e puthi Bòrën kur shkòi ta vizitònte, kjò u mendua si një mundesi për ribashkim.

Pòr, më pas Dònaldi fillòi lidhjen brenda shtëpisë me këngetaren Beatrix Ramòsaj.

Pòr kjò lidhje nuk zjgati edhe jashtë spektaklit, dhe më vòne Dònaldi u rikthye me Bòren.
Ndjekësit e pyeten Bòrën që të sjell një fòtò me Dònaldin që nuk e ksihte publikuar më heret ”Sa të vegjël” shkruan Bòra krahas fòtòs që publikòi për fansat.

Ndryshe, ata vazhdòjnë të jenë nga ciftet më të dashura për publikun nga shòw biz-i./InfòKòsòva/

Shikò fòtòn:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *