Një trailer tjetër i publikuar për dokumentarin e Meghan Markle dhe Princit Harry ka tronditur sërish familjen mbretërore. Në të shfaqet aktorja teksa fshin lotët teksa flet sinqerisht për jetën me familjen mbretërore. Në trailerin bombë përpara dokumentarit në Netflix, ‘Harry and Meghan’, ajo pretendoi se familja e Princit Harry nuk arriti ta mbronte atë kur u martuan në maj 2018.

Në trailerin, i cili u publikua të hënën, Duka i Sussex tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Një foto e familjes mbretërore në Trooping the Color në 2019 u shfaq përpara se pamjet e paparacëve që fotografonin Princin Harry dhe Meghan Markle të krahasoheshin me pamjet e vjetra të nënës së Harry-t, Princeshë Diana.

“E kuptova se ata nuk do të të mbronin kurrë”, tha Meghan Markle. Ish-aktorja fshiu lotët nga fytyra teksa i shoqi e ngushëllonte. “Isha i tmerruar, nuk doja që historia të përsëritej. Askush nuk e di të vërtetën e plotë. Por ne e dimë të vërtetën e plotë.’

Javën e kaluar, Netflix publikoi “ngacmimin” e parë zyrtar “Harry dhe Meghan”, i cili shfaqte foto private të çiftit që nuk ishin parë kurrë më parë, duke përfshirë foto të lumtura të puthjeve të Sussexëve.
Një tjetër foto e tregoi Dukeshën me dorën mbi fytyrë teksa ishte ulur këmbëkryq në një karrige duke mbajtur një telefon, por nuk ishte e qartë nëse po qante.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *