Sole është vogëlushja shiqptare e cila lindi pikërisht në natën e ndërrimit të viteve.

Çifti shqiptar në Empoli të Italisë u gëzuan me vajzën e tyre, e cila ishte edhe foshnja e parë e lindur për 2023-in në qytetin italian.

Sole, e lindur në spitalin San Giuseppe në Empoli peshon 3 kilogramë e 650 gram dhe ka lindur në orën 2:10 të datës 1 janar.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *