Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet socialea jo bën postime të ndryshme dhe të shumta,  ajo pelqehet per elegancen e saj qe shfaq ne secilen paraqitje.

Duke u pelqyer dhe komentuar keshtu nga publiku edhe per bukurine qe ka ku shpesh eshte cilesuar nje nga deputetet me te bukura ne Kuvendin e Kosoves, ndersa Duda percjellet mjaft shume edhe ne rrjete sociale.

Per ndjekesit e saj ajo sjell shpesh momente te saj edhe nga perditshmeria ku here pas here nuk heziton te sjell edhe foto prane familjes, bashkeshortit e femijeve te saj qe tashme jane rritur.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi, ku si gjithmonë po duket shumë bukur, por, ajo që bie në sy është veshja e saj, sikur të ishin temperaturat shumë të ulëta./ORAinfo/

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *