Që nga dalja e tij nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Vivien i flet Getinjos përmes kamerave duke i derguar mesazhe te nje pasnjeshme duke e pershendetur e duke i thene mos ta harroj.

Pasi ajo ka vendosur kurorën në shtratin ku flinte me reperin, ajo i thotë shpesh se e ka “shpirt, zemër e dritë” dhe kurora po rri tash e disa dite ne aty menyre mbi krevat sic e kishte vendosur.

Njërin moment, Getinjo e ka postuar në Instagramin e tij dhe poshtë videos ka shtuar një emoji duke u përlotur me sa duket, edhe reperin i cili doli nga BBVK me vetëdëshirë e ka marrë malli për të dashurën e tij.

Mbetet te shihet se si do te jete raporti i ciftit pasi edhe Vivien te dal nga shtepia e Big Brother Vip Kosova pasi shume na ciftet qe jane krijuar brenda ketyre shtepive nuk kane pasur jetegjatesi.

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *