Lugati ish banori i shtepise se Big Brother Vip Kosova pati nje shqetesim shendetesor para disa dite ku me kete rast edhe nuk mundi te kthehej me ne shtepi si banor per shkak te rregullave te Big Brother.

Kjo pasi kur nje banor kalon 48 ore larg shtepise nuk ka me te drejten te kthehet ne loje, por Gjon Karrica sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime Pas shqetësimeve që ka pasur tash e disa ditë, Lugati është në gjendje super të mirë dhe sonte i bashkohet mbrëmjes.

Artisti i cili mori zemrat e mijëra shqiptarëve do të flasë sonte për shumëçka gjithcka ne Prime qe do jete nga ora 21:00, e do te shohim edhe gjera te tjera me banoret brenda shtepise.

Kjo pas pati shume te papritura, sidomos me 4 banoret qe u ben pjese e ketij formati qe sollen atmosfere ne shtepi, pasi kishin mbetur pak banore dhe situatat e ndodhura i kishin lodhur paksa.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *