Të shtunën e kaluar në Prime e Big Brother VIP Albania u zhvilluan ngjarje interesante që i bën publikun të përfshihen mjaft shumë, kjo pasi atë natë përpos të nominuarit e javes ishte edhe një eliminim i dyfishte.

Banorja Dea Mishel kishte fituar sfiden e inteligjences lojë që u zhvilluar me gjitha banorët ku duhej të jepnin sa më shumë përgjigje të sakta në pyetjet e përgjithshme që u bënë, shkruan InfoKosova.

E pasi e fitoi asaj i erdhi në zarf i kuq nga Vëllau i Madh ku e hapi pikërisht në Prime derisa ishte përball një zgjedhje për të nomunuar tre nga banorët, e ajo pa hezitim zgjodhi Kiaren, Luizin dhe Efin ku kjo e fundit edhe u eliminua.

Lidhur me këtë qështje Luizi ka folur shumë pasi është mërzitur tej masë për largimin e shoqes së grupit Efit ndërsa ka thënë se do i marr hakun asaj duke e larguar nga shtëpia Dean.

Edhe Kristi ka hapur kutinë e Pandorës duke pranuar që të marrë një surprizë për babain për ti dërguar gjithë banorët tjerë në nominim përpos vetes, e duke qenë se janë të gjithë në nominim Luizi i tha Kiares se nesë do jetë Dea ajo që largohet nga shtëpia do hidhet në pishinë./InfoKosova/

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *