Afrona Dika e ka hedhur pas krahëve ndarjen nga Blero. Prej kohësh dyshohej se bukuroshja ka nisur një lidhje të re dhe këtë ajo na ka treguar tërthorazi përmes postimeve.

Pas ndarjes nga Blero, Afrona në lidhje të re me CEO-n e

Partneri i ri i Afronës nuk është shqiptar dhe quhet James. Ai është një nga dizajnerët më të mirë të enterierëve në Zvicër. Bashkë me partnerin e tij të biznesit, ai ka ndër studiot më të njohura në Zvicër.

James i cili është drejtor i përgjithshëm i kompanisë ka studiuar në shkollën e Artit dhe Dizajnit Industrial të Zurich. Për disa vite, ka punuar në Londër.

Nuk dihet se kur saktësisht ka ndodhur shkëndija e dashurisë së tij dhe Afronës mirëpo çfarë dihet sigurt është se gjërat mes tyre po shkojnë shumë mirë.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *