Luizi, Kiara dhe Efi ishin grupi më i bukur i shoqëror brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania deri para dhjetë ditë, kur Efi u eliminua me një nominim të dyfsihtë që u bë nga Dea Michel.

Asaj ia dha kjo mundësi me Kutinë e Pandores ku nominoi tre persona, Luizin, Kiaren dhe Efin e që kjo e fundit ishte më pak e votuar nga të tre andaj edhe u eliminua, shkruan InfoKosova.

Por, pikërisht ditën kur u elimunua disa minuta parë Prime-t ata ishin veshur e kombinuar që të tre me veshje të zezë ndërsa Luzi pai një koment për këmbët e gjata të Efit që i kishte vënë në pah me fustanin e hapur.

”Kur e shoh kështu në profil duken si arat e dajes” thotë Luizi derisa Kiara dhe Efi shkrihen së qeshuri me komentin e tij, batutat që vetëm atij i vijne kaq shpejt e bukur./InfoKosova/Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *