Bora dhe Efi shumë herë komentohen për dukjen e njëjtë fizike ku duken si te ishin motra te njejta ne dukje por shpesh edhe ne stil, kur Efi ishte ne Perputhen komentoheshin shume te dyja.

Efi ishte pjese e programit per te gjetur dashurine ndersa Bora si moderatore dhe sigurisht duke qene te dyja bashke shume komente erdhen nga ndjekesit e atij programi duke komentuar ngjashmerite.

Së fundmi Bora ndanë një fotografi me Efin, ku shkruan : “ Nuk ngjajmë shumë këtu po nejse. Herën tjetër duhet të përpiqemi më shumë” Duket se puna e ngjasimit Borës nuk po i pëlqen edhe shumë.

Si mendoni, a ngjasojnë dy bukuroshet? Ato dyja se fundmi jane shfaqur disa here bashke ku para disa dite publikuan edhe nje video ku shiheshin bashke edhe me persona te tjere qe ishin ne Perputhen./Kosovarja/Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *