Rihanna mbajti një shfaqje elektrizuese në pjesën e parë në Super Bowl të së dielës, por këngëtarja zbuloi një të ftuar special të papritur.

Natyrisht, fansat supozuan se ajo po fliste për një nga shumë artistët me të cilët ka bashkëpunuar gjatë karrierës së saj të shquar. Një vend i ftuar nga Jay-Z, Drake ose Eminem dukej si i mundshëm dhe në përputhje me traditën e shfaqjeve të pjesës së parë të duetit surprizë.

Por Rihanna nuk i referohej asnjërit prej tyre.

Rihanna performon në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl

Rihanna performon në shfaqjen e pjesës së parë të Super BowlRihanna performon në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl

 

Konfuzioni fillimisht përshkoi mediat sociale, pasi fansat nxituan të ndajnë teoritë e tyre rreth barkut të dukshëm të fëmijës së Rihanna-s. Shumë veta theksuan se këngëtarja është e njohur për pozitivitetin e saj trupor dhe mund të kishte shfaqur vetëm figurën e saj më të lakuar pas shtatzënisë së saj të mëparshme.

Edhe pse barku i yllit u shfaq gjatë gjithë kohës, Rihanna nuk e tërhoqi vëmendjen aq qartë sa e bëri Beyonce në MTV EMA në 2011, ku në mënyrë të paharrueshme, zbërtheu xhaketën dhe fërkoi barkun.

Shikuesit u bënë gjithnjë e më të sigurt se ajo ishte përsëri shtatzënë, nëntë muaj pasi ajo dhe partneri i saj A$AP Rocky mirëpritën djalin e tyre.

Brenda një ore nga përfundimi i performancës së Rihannës, teksa fansat e saj debatonin saktësisht se në cilin tremujor mund të ishte, përfaqësuesit e saj konfirmuan zyrtarisht lajmin e mirë të këngëtares.

Ndërsa disa fansa pranuan një nuancë zhgënjimi se kjo ka të ngjarë të nënkuptojë një vonesë tjetër për albumin e nëntë të shumëpritur në studio të Rihanna-s, reagimi në mediat sociale ishte jashtëzakonisht i gëzueshëm.

Rihanna performon në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *